Nasiona kwalifikowane "Ciechseed"

Roboty Koszące Ambrogio

4.0 Elite

Model 4.0 Elite łączy elastyczność i modułowość z nowinkami technologicznymi linii 4.0. Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który w połączeniu z technologiami GPS, Bluetooth i GSM umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu. Alarm Geofence pozwala systemowi ostrzegać właściciela, kiedy robot opuszcza swoje miejsce pracy.

L250i Elite

Ambrogio L205i Elite to koncentracja innowacyjności i technologii. Dodatkowy wyświetlacz, system zaawansowanej nawigacji i moduł komunikacji ZCS Connect sprawiają, że roboty te są wyjątkowo wydajne i innowacyjne. Współpracują z większością asystentów głosowych (SMART ASSISTANT)

TWENTY Elite

Mini kosiarka automatyczna, stworzona aby jeszcze bardziej zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, wyposażona w najbardziej zaawansowane funkcje. Procesory najnowszej generacji, silniki bezszczotkowe, pojemne baterie i nóż o średnicy 18cm, pozwalają kosić do 4 odrębnych obszarów. To ważący 7kg i mierzący 42cm robot, koszący ze świetną wydajnością, perfekcyjnym i szybkim wynikiem.

L60 Elite

Utrzymanie małych ogrodów w stanie idealnym nigdy nie było tak proste jak z Ambrogio L60 Elite. przeznaczonym dla małych przydomowych ogrodów (do 400 mkw). Model L60 Elite jest idealny dla tych, którzy chcą mieć perfekcyjnie skoszoną trawę bez konieczności instalacji linii ograniczającej. Łatwy w użyciu robot może być sprawnie przewieziony do serwisu, przenoszony pomiędzy różnymi ogrodami i strefami. Aplikacja Ambrogio Remote APP pozwala zdalnie aktualizować i zarządzać robotem.

NASIONA KWALIFIKOWANE "CIECHSEED"